Grand Prix Puchar Polski w Pływaniu Opole 16-17.04.16r.

  Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA)   1 Szczepański Kacper 50 DOWOLNY 0:26,74   100 DOWOLNY 0:57,13 91 200 DOWOLNY 2:03,99 82 400 DOWOLNY 4:15,12 29/7 800 DOWOLNY 8:39,26   200 GRZBIETOWY 2:14,05 21/5 2 Naskręt...

XVIII Grudziądzki Puchar Orki – Grudziądz 19.03.2016r.

HANZA PAŁAC CUP XVIII GRUDZIĄDZKI PUCHAR ORKI – GRUDZIĄDZ 19.03.2016r.   Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA)   1 Szczepański Kacper 100 MOTYLKOWY 1:04,26 9/6 100 GRZBIETOWY 1:01,25 2/2 100 KLASYCZNY 1:22,02 20/8 100...

Drużynowe Mistrzostwa województwa juniorów i młodzików

Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) 1 Ciężki Bartosz 50 DOWOLNY 0:25,18 6/1 100 DOWOLNY 0:55,38 5/1 100 ZMIENNY 1:03,37 7/1 100 GRZBIETOWY 1:05,65 10/1 2 Barglowski Mateusz 50 MOTYLKOWY 0:27,32 4/1 100 MOTYLKOWY...

Grand Prix – Puchar Polski Łódź

"Grand Prix – Puchar Polski Łódź." 7-8.11.2015r. Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) 1 Naskręt Agata 100 DOWOLNY 0:58,62 4/1 50 DOWOLNY 0:27,19 4/1 50 GRZBIETOWY 0:28,69 3/1 200 GRZBIETOWY 2:14,68 2/1...

Z Delfinem do Rio De Janeiro

Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) 1 Barglowski Mateusz 100 MOTYLKOWY 1:02,23 6/2 200 ZMIENNY 2:20,21 3/2 2 Bezuhlyi Kyrylo 100 DOWOLNY 0:55,62 8/1 400 DOWOLNY 4:21,84 5/1 3 Ciężki Bartosz 100 DOWOLNY 0:55,31 6/1 4...

XIX Mistrzostwa Miasta Inowrocławia

Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) 1 Barglowski Mateusz 100 DOWOLNY 0:57,07 2/2 50 MOTYLKOWY 0:27,87 4/4 2 Bezuhlyi Kyrylo 50 DOWOLNY 0:25,98 3/3 100 DOWOLNY 0:57,59 3/3 3 Ciężki Bartosz 50 DOWOLNY 0:25,09 1/1 100...

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12 lat

,,Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12 Lat .”   Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) 1 Stodolska Zofia 100 MOTYLKOWY 1:22,71 4/4 200 ZMIENNY 2:58,78 5/5 400 DOWOLNY 5:25,50 1/1  ...

XXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ostrowiec Świętokrzyski

„XXI Ogólnopolska Olimpiada OSTROWIEC ŚW. 15-17.07.2015r. ”   Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) 1 Naskręt Agata 50 GRZBIETOWY 0:30,15 2/2 100 GRZBIETOWY 1:03,42 1/1 200 GRZBIETOWY 2:19,14 2/2 50 DOWOLNY 0:27,16...