Zimowe Mistrzostwa Okręgu Wielkopolskiego – Poznań 12-13.02.16

  Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) 1 Zamelski Michał 50 DOWOLNY 0:26,06 19/15 100 DOWOLNY 0:59,33 25/17 200 DOWOLNY 2:15,33 27/16 2 Król Mateusz 100 DOWOLNY 0:57,51 15/4 200 DOWOLNY 2:04,18 12/2 400 DOWOLNY...

Drużynowe Mistrzostwa województwa juniorów i młodzików

Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) 1 Ciężki Bartosz 50 DOWOLNY 0:25,18 6/1 100 DOWOLNY 0:55,38 5/1 100 ZMIENNY 1:03,37 7/1 100 GRZBIETOWY 1:05,65 10/1 2 Barglowski Mateusz 50 MOTYLKOWY 0:27,32 4/1 100 MOTYLKOWY...

Grand Prix – Puchar Polski Łódź

"Grand Prix – Puchar Polski Łódź." 7-8.11.2015r. Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) 1 Naskręt Agata 100 DOWOLNY 0:58,62 4/1 50 DOWOLNY 0:27,19 4/1 50 GRZBIETOWY 0:28,69 3/1 200 GRZBIETOWY 2:14,68 2/1...

Z Delfinem do Rio De Janeiro

Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) 1 Barglowski Mateusz 100 MOTYLKOWY 1:02,23 6/2 200 ZMIENNY 2:20,21 3/2 2 Bezuhlyi Kyrylo 100 DOWOLNY 0:55,62 8/1 400 DOWOLNY 4:21,84 5/1 3 Ciężki Bartosz 100 DOWOLNY 0:55,31 6/1 4...

XIX Mistrzostwa Miasta Inowrocławia

Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) 1 Barglowski Mateusz 100 DOWOLNY 0:57,07 2/2 50 MOTYLKOWY 0:27,87 4/4 2 Bezuhlyi Kyrylo 50 DOWOLNY 0:25,98 3/3 100 DOWOLNY 0:57,59 3/3 3 Ciężki Bartosz 50 DOWOLNY 0:25,09 1/1 100...

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12 lat

,,Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 12 Lat .”   Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) 1 Stodolska Zofia 100 MOTYLKOWY 1:22,71 4/4 200 ZMIENNY 2:58,78 5/5 400 DOWOLNY 5:25,50 1/1  ...

XXI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Ostrowiec Świętokrzyski

„XXI Ogólnopolska Olimpiada OSTROWIEC ŚW. 15-17.07.2015r. ”   Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) 1 Naskręt Agata 50 GRZBIETOWY 0:30,15 2/2 100 GRZBIETOWY 1:03,42 1/1 200 GRZBIETOWY 2:19,14 2/2 50 DOWOLNY 0:27,16...

Wyniki – Maj 2015 – Grand Prix Polski w Pływaniu

Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE (OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA) GORZÓW WIELKOPOLSKI – 02÷03.05.2015 r. 1 Król Mateusz 50 DOWOLNY 0:29,00 68/13 1500 DOWOLNY 18:35,93 24/7 OPOLE - 09÷10.05.2015 r. 1 Naskręt Agata 50 DOWOLNY 0:27,66 12/4 50...

21.03.2015r. – XVII Puchar Orki – Grudziądz

Lp. NAZWISKO I IMIĘ (rok urodzenia) DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) SUMA MIEJSCE KATEGORIA WIEKOWA: 14 lat 1 Król Mateusz 100 MOTYLKOWY 1:11,88 4:49,95 9 GRZBIETOWY 1:13,33 KLASYCZNY 1:20,11 DOWOLNY 1:04,63 2 Staszkiewicz Jakub 100 MOTYLKOWY 1:20,55 5:21,98 12...

Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów – Marzec 2015r.

Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.:sek.) MIEJSCE Mistrzostwa Polski w Pływaniu Juniorów 14 letnich – Olsztyn 6-8.03.2015r. 1 Król Mateusz 200 DOWOLNY 2:11,02 31 400 DOWOLNY 4:27,61 15 1500 DOWOLNY 17:35,32 12 50 KLASYCZNY 0:34,52 37 100 KLASYCZNY 1:15,91...

Wyniki – 08.11.2014r. XVIII Mistrzostwa Miasta Inowrocławia

Lp. NAZWISKO I IMIĘ DYSTANS (m) STYL CZAS (min.;sek.) MIEJSCE (uwagi) KATEGORIA WIEKOWA: 10 lat 1 Rydyńska Marianna 100 DOWOLNY 1:13,27 1 100 GRZBIETOWY 1:24,02 1 KATEGORIA WIEKOWA: 11 lat 2 Stodolska Zofia 100 DOWOLNY 1:19,94 3 100 MOTYLKOWY 1:35,37 2 KATEGORIA...