Nasza zawodniczka Agata Naskręt na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów w Opolu zdobyła medale we wszystkich konkurencjach w stylu grzbietowym (3 złote) , oraz srebro na 50m stylem dowolnym. Startem w stylu grzbietowym zapewniła sobie tytuł najlepszej zawodnicznki zawodów!!!!!!!!!!!!!!

Wyniki - 06-07.12.2014r - Drużynowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Pływaniu - Bydgoszcz

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

DYSTANS

(m)

STYL

CZAS

(min.:sek.)

MIEJSCE

KATEGORIA WIEKOWA: 13 lat i starsi

1

Lutoborska
Zuzanna

100

ZMIENNY

1:18,80

13

200

KLASYCZNY

3:14,36

4

100

KLASYCZNY

1:30,62

14

50

MOTYLKOWY

0:35,65

18

200

ZMIENNY

2:47,99

6

2

Naskręt Agata

100

ZMIENNY

1:06,62

2

50

DOWOLNY

0:27,03

2

200

DOWOLNY

2:06,47

1

200

GRZBIETOWY

2:16,09

1

50

MOTYLKOWY

0:29,09

2

100

GRZBIETOWY

1:02,29

1

3

Bezuhlyi Kyrylo

50

DOWOLNY

0:26,46

8

200

DOWOLNY

2:04,39

8

100

DOWOLNY

0:56,69

5

4

Janiszewski Damian

100

ZMIENNY

1:18,73

29

50

DOWOLNY

0:28,59

26

200

DOWOLNY

2:32,18

30

100

KLASYCZNY

1:27,78

14

100

DOWOLNY

1:04,80

22

5

Krasicki Artur

100

ZMIENNY

1:05,03

8

50

DOWOLNY

0:26,12

5

1500

DOWOLNY

18:22,37

5

50

MOTYLKOWY

0:28,61

12

100

GRZBIETOWY

1:04,47

4

6

Król Mateusz

100

ZMIENNY

1:12,67

19

200

KLASYCZNY

2:55,86

8

200

DOWOLNY

2:15,81

18

1500

DOWOLNY

18:27,40

6

50

MOTYLKOWY

0:32,20

23

400

DOWOLNY

4:42,65

9

7

Mróz Jakub

200

KLASYCZNY

2:43,07

6

100

KLASYCZNY

1:12,27

4

200

ZMIENNY

2:28,90

9

8

Smeja Patryk

100

MOTYLKOWY

1:01,87

8

200

KLASYCZNY

2:37,84

4

400

ZMIENNY

4:56,88

3

200

MOTYLKOWY

2:19,62

2

50

MOTYLKOWY

0:27,92

8

400

DOWOLNY

4:22,57

6

9

Stadnyk Oleksandr

50

DOWOLNY

0:28,34

23

50

MOTYLKOWY

0:27,82

6

10

Staszkiewicz Jakub

100

ZMIENNY

1:21,78

32

50

DOWOLNY

0:31,24

37

200

DOWOLNY

2:29,60

28

1500

DOWOLNY

21:38,21

8

100

DOWOLNY

1:05,28

24

400

DOWOLNY

5:12,12

17

11

Szumski Paweł

100

MOTYLKOWY

1:09,09

16

50

DOWOLONY

0:29,56

31

200

MOTYLKOWY

2:41,01

5

100

DOWOLNY

1:04,88

23

400

DOWOLNY

4:59,68

15

12

Wronkowski Paweł

100

ZMIENNY

1:08,39

11

50

DOWOLNY

0:26,59

9

200

DOWOLNY

2:12,80

15

200

GRZBIETOWY

2:28,18

8

100

DOWOLNY

0:57,63

7

100

GRZBIETOWY

1:09.15

9

13

Zamelski Michał

50

DOWOLNY

0:28,31

22

200

DOWOLNY

2:13,98

16

200

GRZBIETOWY

2:33,93

10

100

DOWOLNY

1:01,23

14

400

DOWOLNY

4:57,40

14

SZTAFETY

14

MĘŻCZYŹNI

4 × 50

ZMIENNY (I)

1:55,56

3

ZMIENNY (II)

2:02,68

7

DOWOLNY (I)

1:43,66

2

DOWOLNY (II)

1:53,37

6

 

 

         W klasyfikacji drużynowej zawodnicy MKS ASTORIA BYDGOSZCZ zdobyli 80 pkt. i zajęli 3 miejsce w województwie KUJAWSKO – POMORSKIM.

         W klasyfikacji punktowej, Agata Naskręt za dwa najlepsze wyniki oraz w klasyfikacji za jeden najlepszy wynik zajęła 1 miejsce.

© Międzyszkolny Klub Sportowy Astoria Bydgoszcz, Silnik strony: ITB Vega, Licznik: 2016