Nasza zawodniczka Agata Naskręt na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów w Opolu zdobyła medale we wszystkich konkurencjach w stylu grzbietowym (3 złote) , oraz srebro na 50m stylem dowolnym. Startem w stylu grzbietowym zapewniła sobie tytuł najlepszej zawodnicznki zawodów!!!!!!!!!!!!!!

Wyniki - 08.11.2014r. XVIII Mistrzostwa Miasta Inowrocławia

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

DYSTANS

(m)

STYL

CZAS

(min.;sek.)

MIEJSCE

(uwagi)

KATEGORIA WIEKOWA: 10 lat

1

Rydyńska Marianna

100

DOWOLNY

1:13,27

1

100

GRZBIETOWY

1:24,02

1

KATEGORIA WIEKOWA: 11 lat

2

Stodolska Zofia

100

DOWOLNY

1:19,94

3

100

MOTYLKOWY

1:35,37

2

KATEGORIA WIEKOWA: 13 lat

3

Król Mateusz

50

DOWOLNY

0:28,54

5

100

DOWOLNY

1:02,30

3

4

Staszkiewicz Jakub

50

DOWOLNY

0:30,20

8

100

GRZBIETOWY

1:19,83

3

5

Szumski Paweł

50

MOTYLKOWY

0:31,24

2

100

MOTYLKOWY

1:11,52

2

KATEGORIA WIEKOWA: 14 lat i starsi

6

Marciniak Sara

50

MOTYLKOWY

0:33,21

3

100

GRZBIETOWY

1:11,71

2

7

Naskręt Agata

50

GRZBIETOWY

0:28,04

1

100

GRZBIETOWY

1:01,79

1

8

Janiszewski Damian

50

DOWOLNY

0:28,37

6

100

DOWOLNY

1:04,42

10

9

Mróz Jakub

50

KLASYCZNY

0:32,29

2

100

KLSYCZNY

1:13,80

4

10

Krasicki Artur

100

DOWOLNY

0:56,69

1

100

GRZBIETOWY

1:03,85

2

11

Smeja Patryk

50

MOTYLKOWY

0:27,95

2

100

KLASYCZNY

1:09,98

1

12

Wronkowski Paweł

50

DOWOLNY

0:25,59

3

100

DOWOLNY

0:56,96

2

13

Zamelski Michał

50

DOWOLNY

0:27,41

5

100

DOWOLNY

1:00,61

6

SZTAFETY

14

MĘŻCZYŹNI – I

4 × 50

ZMIENNY

1:54,93

1

15

MĘŻCZYŹNI– II

4 × 50

ZMIENNY

2:09.99

5

 

 

 

 

KLASYFIKACJA PUNKTOWA – DWA NAJLEPSZE WYNIKI

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

PUNKTY

MIEJSCE

KATEGORIA WIEKOWA: 10 lat

1

Rydyńska Marianna

621

1

KATEGORIA WIEKOWA: 13 lat

2

Król Mateusz

734

4

KATEGORIA WIEKOWA: 14 lat i starsi

3

Naskręt Agata

1483

1

4

Marciniak Sara

851

5

5

Wronkowski Paweł

990

3

6

Smeja Patryk

975

4

KLASYFIKACJA PUNKTOWA – JEDEN WYNIK

KATEGORIA WIEKOWA: 10 lat

7

Rydyńska Marianna

337

1

KATEGORIA WIEKOWA: 13 lat

8

Król Mateusz

375

4

KATEGORIA WIEKOWA: 14 lat i starsi

9

Naskręt Agata

769

1

10

Smeja Patryk

501

3

11

Wronkowski Paweł

499

4

12

Krasicki Artur

498

5

© Międzyszkolny Klub Sportowy Astoria Bydgoszcz, Silnik strony: ITB Vega, Licznik: 1996