Nasza zawodniczka Agata Naskręt na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów w Opolu zdobyła medale we wszystkich konkurencjach w stylu grzbietowym (3 złote) , oraz srebro na 50m stylem dowolnym. Startem w stylu grzbietowym zapewniła sobie tytuł najlepszej zawodnicznki zawodów!!!!!!!!!!!!!!

Wyniki-XI Mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego Bydgoszcz 20-21.06.15r.

ZESTAWIENIE WYNIKÓW

 

            Zawodnicy MKS ASTORIA BYDGOSZCZ w czerwcu 2015 r. wzięli udział w zawodach pn. „ XI MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO W PŁYWANIU BYDGOSZCZ  ”
i uzyskali następujące wyniki:

 

 

 

 

Lp.

NAZWISKO I IMIĘ

DYSTANS

(m)

STYL

CZAS

(min.:sek.)

MIEJSCE

(OPEN/SWOJA GRUPA WIEKOWA)

 

BYDGOSZCZ – 20-21.06.2015 r.

 

1

Naskręt Agata

50

MOTYLKOWY

0:29,93

1/1

50

GRZBIETOWY

0:31,17

1/1

100

GRZBIETOWY

1:05,90

1/1

200

ZMIENNY

2:31,27

1/1

2

Król Mateusz

50

KLASYCZNY

0:35,31

14/4

200

DOWOLNY

2:15,79

6/1

400

DOWOLNY

4:40,34

5/1

1500

DOWOLNY

18:22,61

4/1

3

Szumski Paweł

50

DOWOLNY

0:29,51

30/10

50

MOTYLKOWY

0:31,82

22/6

4

Zamelski Michał

50

DOWOLNY

0:26,96

13/1

100

DOWOLNY

1:00,91

13/2

200

DOWOLNY

2:09,82

5/1

5

Stadnyk Oleksandr

50

MOTYLKOWY

0:27,55

3/1

6

Mróz Jakub

50

KLASYCZNY

0:33,48

8/3

100

KLASYCZNY

1:13,46

3/2

7

Czerwiński Piotr

50

DOWOLNY

0:26,81

12/4

100

DOWOLNY

0:59,88

10/4

8

Janiszewski Damian

50

MOTYLKOWY

0:33,55

24/5

50

DOWOLNY

0:28,60

25/6

100

DOWOLNY

1:06,62

27/4

 

9

 

Krasicki Artur

50

DOWOLNY

0:26,44

8/1

100

DOWOLNY

0:56,91

5/1

200

GRZBIETOWY

2:20,57

2/1

10

Smeja Patryk

50

MOTYLKOWY

0:28,25

8/1

50

KLASYCZNY

0:33,07

5/1

50

DOWOLNY

0:26,49

9/1

100

DOWOLNY

1:01,37

16/2

100

MOTYLKOWY

1:02,06

3/1

11

Bezuhlyi Kyrylo

50

KLASYCZNY

0:40,32

18/1

100

DOWOLNY

0:58,70

7/1

200

DOWOLNY

2.06,77

3/1

400

DOWOLNY

4:35,54

4/1

1500

DOWOLNY

17:50,98

3/1

12

Stodolska Zofia

200

DOWOLNY

2:46,87

5/4

13

Rydyńska Marianna

50

DOWOLNY

0:33,27

4/1

100

DOWOLNY

1:12,49

3/1

200

DOWOLNY

2:37,55

1/1

400

DOWOLNY

5:31,29

3/1

 

SZTAFETA

 

 

 

1

MĘŻCZYŹNI

 

SKŁAD

 

(Krasicki Artur, Smeja Patryk, Bezuhlyi Kurylo, Zamelski Michał)

 

 

 

 

 

4x100

 

 

 

 

DOWOLNY

 

 

 

 

3:53,11

 

 

 

 

 

2

 

 

2

MĘŻCZYŹNI

 

SKŁAD

 

(Krasicki Artur, Mróz Jakub, Smeja Patryk, Bezuhlyi Kyrylo)

 

 

 

 

 

4x100

 

 

 

 

 ZMIENNY

 

 

 

 

 4:19,75

 

 

 

 

2

 

 

 

 

 

© Międzyszkolny Klub Sportowy Astoria Bydgoszcz, Silnik strony: ITB Vega, Licznik: 6555